15-а сесія EU Study Days: “знання, знайомства і зростання”

Школа європейських студій в Україні (EU Study Days) є “унікальним досвідом”, що дає “знання, знайомства та зростання”. Про це говорять учасники 15-ї сесії EU Study Days (проекту Представництва ЄС в Україні), що відбулася 23-27 березня у Харкові.

EU Study Days photoШкола дала “величезну кількість корисної інформації” та створила “дружню атмосферу”, – ділиться враженнями випускниця проекту Марія Смотрицька. EU Study Days – це коли “забуваєш про свій телефон та соціальні мережі, не втомлюєшся від 6 годин лекцій протягом 5 днів, і з радістю прокидаєшся вранці в очікуванні чогось нового”, – говорить інша випускниця Анастасія Черненко.

“Я можу охарактеризувати ці дні трьома словами на “З”: знання, знайомства, зростання”, – додає інша випускниця, Катерина Дмитренко.

Протягом п’яти днів 40 учасників Школи з Харкова та інших регіонів східної України мали можливість отримати максимально повні знання про європейську інтеграцію України. Тематика Школи покривала політичні, економічні, енергетичні, правові та гуманітарні аспекти відносин ЄС-Україна.

На школі виступили експерти Представництва ЄС в Україні (Вікторія Давидова, Вальтер Треттон, Жослен Гіттон), українські експерти (Тарас Качка, Роман Куйбіда, Михайло Гончар, Олександр Снідалов, Ольга Максименко, Олександр Чумак, Володимир Гушулей, Володимир Єрмоленко), міжнародні експерти (Ніку Попеску) та представники проектів ЄС в Україні (Харківська правозахисна група, Яна Смілянська). Також з різних тем виступали випускники попередніх сесій Школи – Юлія Гудошник, Ольга Гвоздьова та Юнна Гейдор. Програма Школи також включала в себе чимало інтерактивних ігор.

Це вже 15-а сесія EU Study Days, що проводиться Представництвом ЄС у різних містах України. Загалом випускниками школи є понад 500 студентів та випускників з усієї України. Проект був започатковано навесні 2013 року.

Наступна сесія відбудеться 18-22 травня в Одесі. У середині квітня на сайті школи (eustudydays.com) розпочнеться набір учасників.

Докладнішу інформацію можна отримати від команди Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine): eustudydays.com, eustudydays@gmail.com, 097 321 47 30.

Більше про Школу європейських студій та про її попередні сесії можна дізнатись на її веб-сайті (там також з’являються відео деяких лекцій), а також в соціальних мережах Фейсбук та Вконтакте.

EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні. Він втілюється Українським освітнім центром реформ (УОЦР).

reaction 1reaction 3reaction 3areaction 4reaction 5reaction 6reaction 7reaction 8reaction 9reaction 10reaction 11reaction 12reaction 13reaction 14

 

Advertisements

One thought on “15-а сесія EU Study Days: “знання, знайомства і зростання”

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s