Друга сесія Школи європейських студій відбулася 12-14 квітня

2nd sessionДруга сесія Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine) відбулася 12-14 квітня у Києві. Сесія була присвячена політико-правовим питанням стосунків між Україною та ЄС. Школу проводить Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ.

У події взяли участь понад 30 студентів та випускників українських ВНЗ; вони були відібрані на конкурсній основі з-поміж понад 400 охочих до участі.

Перед аудиторією зі своїми лекціями виступили співробітники Представництва ЄС в Україні, зокрема Керівник Управління програм допомоги в Україні Ендрю Расбаш, Керівник відділу преси та інформації Золтан Салаі та інші. Студенти також почули лекції українських експертів з політичних, правових та візових аспектів відносин між ЄС та Україною: Валерія Чалого, Олександра Сушка, Геннадія Друзенка та Роберта Хорольського.

Крім того, студенти мали змогу дістати інформацію про можливості навчання в Європі від експертів Представництва ЄС в Україні, посольства Великої Британії та Франції, а також Німецької служби академічних обмінів DAAD. Вони також зустрілися з випускниками європейських університетів: Коледжу Європи, Маастрихтського університету, програми Erasmus Mundus тощо.

За допомогою проекту EU Study Days Представництво ЄС в Україні прагне дати українським студентам та випускникам університетів глибші та ширші знання про основні риси нинішнього Європейського Союзу та стосунки між Україною та ЄС. Крім того, проект має на меті створити мережу молодих людей в Україні, що зможуть обмінюватимуться досвідом та втілювати спільні ініціативи.

Контактна особа

Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua

Більше інформації можна дізнатися у координаційної групи проекту:
email: eustudydays@gmail.com,
тел.: 097 321 47 30,

або на сайті школи: www.eustudydays.com

чи на її Facebook-сторінці:

http://www.facebook.com/EUStudyDays

Програма другої сесії: Program EU Study Days 12-14 April ukr

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s